«Shop the look» – Kjøp stilen

Hei 🙂 Her har vi satt sammen noen av klærne våre som forslag til fine antrekk.

Blå strikkegenser med hals er er en god og varm strikkegenser som du helst ikke vil ta av i vinterkulda. En behagelig og god genser i en nydelig blåfarge, som er tøff til både bukse og skjørt. Fås i Onesize. 

Dette antrekket er både trendy og veldig behagelig på. Silkeskjørt er veldig trendy for tiden og har strikk i livet og faller mykt med vidde nederst. Vidden nederst gir en velig fin silhuett og det gir et inntrykk av lengde. Et veldig anvendelig skjørt som du kan style både med genser og bluser. Her har vi stylet med en grov herlig genser og tøffe cowboystøvler fra Marta du Chateau.

  • Blå strikkegenser med hals er er en god og varm strikkegenser som du helst ikke vil ta av i vinterkulda. En behagelig og god genser i en nydelig blåfarge, som er tøff til både bukse og skjørt. Fås i Onesize. 
    Blå strikkegenser
    kr798,00
  • Produkt på salg
    Skjørt med farger er i blåtoner, beige og sort. Silkeskjørt er veldig trendy for tiden og har strikk i livet og faller mykt med vidde nederst. Et veldig anvendelig skjørt som du kan style både med genser og bluser. Størrelsen er onesize dvs. det går opp til Large. 
    Skjørt med farger
    Opprinnelig pris var: kr698,00.Nåværende pris er: kr198,00.
  • Produkt på salg
    Sorte cowboystøvler fra Marta i klassisk design.  Disse er tøffe til mange antrekk. Har en god  passform. Sydd mønster på sidene med glidelås på innersiden.
    Sorte cowboystøvler fra Marta
    Opprinnelig pris var: kr999,00.Nåværende pris er: kr398,00.

Lang Strikkejakke varmer godt og matcher flott til både bukser og skjørt. Strikket i myk kvalitet som inneholder ull og alpakka. Lang Strikkejakke har store lommer, men ingen knapper. Dansk design fra Copenhagen Lux som er produsert i Italia. 

Et stilig og tøft antrekk i en klassisk stil som kler de fleste. Cargobukse i dongeri passer til det meste. En hvit bluse eller skjorte er alltid et must i skapet. Denne hvite blusen er fra Martha du Chateau som vi også har i sort.

  • Produkt på salg
    Corgo bukse i dongeri er en bukse med stretch som gjør at den sitter godt og gir en fin fasong. Corgo bukse i dongeri har strikk i livet med snøring. En bukse du vil elske.
    Cargo bukse i dongeri
    Opprinnelig pris var: kr869,00.Nåværende pris er: kr150,00.
  • Hvit skjorte fra Marta med volanger. Klassisk skjorte som har v-halsutringning, knapping  med volanger som gjør denne skjorten stilig og tøff. Denne skjorten passer både til skjørt og bukse.  Materiale: 100 % Tencel - som er et miljøvennlig materiale som er 100 % nedbrytbart. Materialet er laget av trær.  Skjorten er i to str.: Brystmål: S/M: 104 cm L/XL 116 cm Anbefaler vask på maks 40 grader.
    Hvit skjorte fra Marta med volanger
    kr549,00
    Vurdert 5.00 av 5 basert på 1 kundevurdering

Dette antrekket vil du elske å ha i garderoben. Behagelig bukse med strikk i livet og linbluse som ikke strammer. Kan det bli bedre. Perfekt som festantrekk! Her kan du leke deg med tilbehøret med store smykker eller ørepynt, eller det du føler passer din stil.

  • Produkt på salg
    Lekkert bukseskjørt i mørk blå og med mønster på buksen. Bruk gjerne bukseskjørtet til en spesiell anledning eller om du bare ønsker å kle deg vakkert fordi du er glad. Bukseskjørtet er i en størrelse, Onesize. Det er strikk i linning med et bånd du kan knyte. 
    Bukseskjørt
    Opprinnelig pris var: kr1.089,00.Nåværende pris er: kr545,00.
  • En anvendelig Hvit Linbluse.  Hvit linbluse passer til både skjørt og bukse og er kledelig til de fleste. 100% lin.
    Hvit og grønn Linbluse
    kr819,00

Hvit topp og sort bluse er alltid lurt å ha i garderoben da det kan mixes med det meste. Cargobuksen har lommer på lår er i viskose, nylon og elastikk noe som gjør at den sitter godt og behagelig. Den hvite toppen er i bomull og elastin med volanger i bomullsblonder. smykket har vi i tre farger.

  • Cargo bukse er i Onesize  med strikk og bånd i linning. Buksen som vi har i Beige og sort har stikklommer og lommer med knapp på lår. Veldig god passform og behagelig på. Cargo bukse er Onesize.
    Bukse Cargo
    kr589,00
  • Produkt på salg
    Hvit t-skjorte med blonder er uten arm med frill ermer som er en blondekant langs erm og siden.  Denne t-skjorten gjør antrekket ditt til en fest. Onesize. fra S til str. L
    Hvit t-skjorte med blonder
    Opprinnelig pris var: kr895,00.Nåværende pris er: kr695,00.
  • Smykke
    Smykke
    kr389,00

Et sporty og tøft antrekk! Buksen i polyester og elastin er inspirert av sport og 80-tallet. Den har strikk og snøring i livet. Veldig behagelig bukse som passer både til trening og en kveld med venner. Her kan du variere i topper og skjorter.

  • Produkt på salg
    Eplegrønn bukse med hvit stripe inspirert av sport og 80-tallet. Egentlig en morsom kombinasjon, men tøft og stilig. denne er onesize. 
    Eplegrønn bukse
    Opprinnelig pris var: kr879,00.Nåværende pris er: kr250,00.
  • Produkt på salg
    Hvit topp er noe man alltid trenger. Dette er en behagelig topp som faller fint og den passer til det meste. 
    Hvit topp
    Opprinnelig pris var: kr439,00.Nåværende pris er: kr289,00.

Jakke Crochet i fransk bohemstil i bomull. Gjør det lille ekstra for dine antrekk. Jakke Crochet er i Beige. På bildet ser du jakken sammen med Shorts i Crochet.

Et lekkert, stilig og trendy antrekk som også gir flere muligheter til å blande med det du allerede har i garderoben din. Jakken i crochet kan brukes til både bukse, kjole og skjørt.

  • Smykke
    Smykke
    kr389,00
  • Jakke Crochet i fransk bohemstil i bomull. Gjør det lille ekstra for dine antrekk. Jakke Crochet er i Beige. På bildet ser du jakken sammen med Shorts i Crochet.
    Jakke i crochet
    kr759,00
    Vurdert 5.00 av 5 basert på 1 kundevurdering
  • Produkt på salg
    Lekker beige shorts som er heklet i fint mønster og med strikk i livet og bånd til knyting. Denne er kun i Onesize.  Går opp til en liten Large.  Shortsen som er heklet passer veldig godt til Heklet jakke som du ser på bildet.
    Shorts
    Opprinnelig pris var: kr845,00.Nåværende pris er: kr422,00.
    Vurdert 5.00 av 5 basert på 1 kundevurdering
  • Produkt på salg
    Hvit topp er noe man alltid trenger. Dette er en behagelig topp som faller fint og den passer til det meste. 
    Hvit topp
    Opprinnelig pris var: kr439,00.Nåværende pris er: kr289,00.

Kledelig og behagelig linbukse med strikk i livet og et bånd til å stramme. En røff bukse med lommer. Denne er Onesize. Passer veldig fint til rosa bluse eller hvit linjakke som her.

Et lekkert antrekk som også gir flere muligheter til å blande med det du allerede har i garderoben din. Hvit linkjole har knapper i front og kan derfor godt brukes som jakke.

  • Produkt på salg
    Hvit topp er noe man alltid trenger. Dette er en behagelig topp som faller fint og den passer til det meste. 
    Hvit topp
    Opprinnelig pris var: kr439,00.Nåværende pris er: kr289,00.
  • Kledelig og behagelig linbukse med strikk i livet og et bånd til å stramme. En røff bukse med lommer. Denne er Onesize. Passer veldig fint til rosa bluse eller hvit linjakke som her.
    Hvit linbukse
    kr859,00
  • Kjole i hvit bomull med lommer fra Marta du Chateau
    Hvit linkjole
    kr849,00

Skjørt i OneSize som sitter veldig fint og gir vidde nederst ved leggen. Skjørtet er i 100 % viskose og gir en silkeaktig effekt. Finnes hos oss i to farger Marine og lime.

Dette er en flatterende kombinasjon som garantert vil gi mange komplimenter. Et stilig antrekk med et skjørt som har vidde nede noe som gir en lengre og slank silhuett. Ikke minst elegant. Både med skjørt og topp an du leke med tilbehøret. eksempel noen lekre sko, liten veske, eller smykker. Antrekket har vi også i lime farge.

  • Skjørt i OneSize som sitter veldig fint og gir vidde nederst ved leggen. Skjørtet er i 100 % viskose og gir en silkeaktig effekt. Finnes hos oss i to farger Marine og lime.
    Skjørt i marine
    kr598,00
  • Lekker silketopp som passer til skjørt marine
    Silketopp marine
    kr439,00
  • Skjørt i lime som sitter veldig fint og gir vidde nederst ved leggen. Et lekkert antrekk både med topp og genser.   Skjørtet er i 100 % viskose og gir en silkeaktig effekt. Finnes hos oss i to farger Marine og lime.
    Skjørt i lime
    kr598,00

Skjørt i marine som sitter veldig fint og gir vidde nederst ved leggen. Skjørtet er i 100 % viskose og gir en silkeaktig effekt. Finnes hos oss i to farger Marine og lime.

En blandet og balansert «look» med skjørt og genser Et enkelt, men elegant antrekk, casual og stilig. Skjørt og en strikke-genser skaper en ny stil, sporty og elegant. En garantert vinner.

  • Skjørt i OneSize som sitter veldig fint og gir vidde nederst ved leggen. Skjørtet er i 100 % viskose og gir en silkeaktig effekt. Finnes hos oss i to farger Marine og lime.
    Skjørt i marine
    kr598,00
  • Produkt på salg
    Strikkegenser i beige og blå striper
    Strikkegenser i beige og blå striper
    Opprinnelig pris var: kr549,00.Nåværende pris er: kr445,00.

Denne linbuksen vil du elske. Linbukse med elastisk belte. Veldig behagelig bukse med svake striper og lommer. Her sammen med nydelig topp hos vikenide.no

En nøytral «look» som passer til mange anledninger. Sommerlig, men ikke for dristig. Et kalssisk antrekk. En lekker bomullstopp i vakker mønster med en lys brun/beige linbukse med svake striper. Et belte følger med buksen. Et lett og sommerlig antrekk som du bare må bli glad i.

  • Nydelig topp med blondemønster i bomull. Denne passer til både skjørt, bukser og shorts. Blondetop i bomull er et plagg du blir glad i. Er i en str.
    Blondetopp i bomull
    kr839,00
  • Produkt på salg
    Denne linbuksen vil du elske. Linbukse med elastisk belte. Veldig behagelig bukse med svake striper og lommer.
    Linbukse med belte
    Opprinnelig pris var: kr879,00.Nåværende pris er: kr250,00.

Lekker rosa bluse Briefly fra Det franske merket. Blusen er i lett stoff med volanger på ermene som gjør det lille ekstra. Finnes også i limegrønnRosa bluse Briefly.  Onesize.

Denne blusen gir en lett «look» . Klassisk og sommerlig. En favoritt hos mange. Hvit lin-bukse og en lekker bluse fra Frankrike. Blusen ser bra ut både til skjørt og bukse. Blusen som har volanger på ermene finnes også i lime grønn.

  • Produkt på salg
    Lekker rosa bluse Briefly fra Det franske merket. Blusen er i lett stoff med volanger på ermene som gjør det lille ekstra. Finnes også i limegrønnRosa bluse Briefly.  Onesize.
    Rosa bluse Briefly
    Opprinnelig pris var: kr1.559,00.Nåværende pris er: kr498,00.
  • Produkt på salg
    Lekker Limegrønn bluse fra Det franske merket Briefly. Blusen er i lett stoff med volanger på ermene som gjør det lille ekstra. 
    Limegrønn bluse
    Opprinnelig pris var: kr1.559,00.Nåværende pris er: kr498,00.
  • Kledelig og behagelig linbukse med strikk i livet og et bånd til å stramme. En røff bukse med lommer. Denne er Onesize. Passer veldig fint til rosa bluse eller hvit linjakke som her.
    Hvit linbukse
    kr859,00

Handlekurv
Skroll til toppen